Főoldal /

Bentlakás a 2014-2015-ös tanévre

A bentlakási helyek leosztásának menete a 2014-2015-ös tanévre:

• szeptember 1-12. - kérvények leadása (személyesen, online vagy az egyetemi elektronikus rendszerben - FIGYELEM! A szociális jellegű kérvényeket, csak személyesen lehet letenni a kar titkárságán. A jövedelmi helyzetről szóló dokumentumok június, július illetve augusztusi hónapokra kell szóljanak. - felhívás itt.)
  • szeptember 19. - bentlakási helyek leosztásának kifüggesztése (a kar székhelyén és honlapján - közlemény itt)
  • szeptember 26-28. - az elszállásolási bizonylat átvétele a Kar székhelyén és a helyek elfoglalása (később kifüggesztett program szerint)

Bentlakási kérvények online küldése

Bentlakások szervezési és működési szabályzata (RO)

Elszállásolási szabályok 2014-2015-ös tanév (RO)

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet felvételit hirdet a 2017–2018 tanévre. A diákok négy alapkézés és három mesterképzés szak közül választhatnak. A nappali tagozatos képzést távoktatás is kiegészíti.