16. ETDK

Frissítve: 2013/01/22

Idén május 23. és 26. között kerül megrendezésre az erdélyi diákok tudományos megmérettetésre. A KMDSZ önkéntesei már ősz óta nagy lelkesedéssel végzik a konferencia előkészítő munkálatait, hogy májusban az előző évekhez hasonlóan egy sikeres, jól szervezett ETDK valósuljon meg.

Nagy öröm, hogy az ETDK szervezési munkálatai kezdetén, az elmúlt két év sikereit is aratjuk, hiszen a 2013-ban megrendezésre kerülő  XXXI. Országos Tudományos Diákköri Konferencián 77 dolgozat és 95 hallgató képvisel a kolozsvári ETDK-t.

Sikeres felkészülést kívánunk mindenkinek!

A szervezők nevében,
Vetési Imola