A BBTE-KGTK diákjai első helyezést értek el a nagyváradi versenyen

Frissítve: 2013/04/28

A Babes-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának magyar tagozatos diákjaiból alkotott csapat első helyezést ért el a Partiumi Egyetemi Napok keretén belül megszervezett IV. Kommunikáció és Marketing Esettanulmány Versenyen. A verseny 2013. április 22. és 24. között került megrendezésre Nagyváradon.

A Babes-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának magyar tagozatos diákjai első helyezést értek el a Partiumi Egyetemi Napok keretén belül megszervezett IV. Kommunikáció és Marketing Esettanulmány Versenyen Nagyváradon.

A verseny 2013. április 22. és 24. között került megrendezésre Nagyváradon. A versenyen egy három fős csapat vett részt: Demeter Zselyke harmad éves, Menedzsment szakos hallgató, Erős Lóránt és Bertalan Zsolt másod éves Marketing Stratégiák és Politikák mesterképzős hallgatók. A verseny idén kommunikáció és PR témakörben zajlott.

Ezúton gratulálunk a csapatnak!

Létrehozva: 2013/04/28