A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet 2017-es tanévnyitója

Frissítve: 2017/09/25

A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet október 2-án, 10 órától tartja a 2017-2018-as tanév nyitó ünnepségét a kar Aulájában. Az ünnepségen az intézet vezetősége köszönti a hallgatókat, valamint előadást tart Temesváry Zsolt, az E.On Business Services Romania ügyvezető igazgatója. Mindenkit szeretettel várunk!

A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet október 2-án, 10.00 órai kezdettel tartja a 2017-2018-as tanév nyitó ünnepségét a kar épületében található Aulában (Teodor Mihali utca, 58-60 szám, I. emelet).

Az ünnepségen az intézet vezetősége köszönti a hallgatókat, előadást tart Temesváry Zsolt, az E.On Business Services Romania ügyvezető igazgatója, majd az elsőéveseknek bemutatkoznak leendő tanáraik.

Meghívott előadónk, Tesmesváry Zsolt 49 éves közgazdász. Jelenleg az E.On Business Services Románia ügyvezető igazgatója. Jelentős tapasztalatot szerezett az elektronikai-, az élelmiszer-, az energiaiparban valamint a Szolgáltató Központok világában – ebből több, mint tíz évet felsővezetőként. Az elmúlt tíz évben két belső Szolgáltató Központ létrehozását vezényelte le, mindkettőt “zöldmezős” beruházásként.

Minden hallgatót, szülőt és kollégát szeretettel várunk!

A 2017-2018-as egyetemi év megnyitásához kapcsolódó további rendezvények:

Október 2.

9.00 óra - a BBTE Egyetemi tanévnyitó, főépület, Aula Magna
16.00 óra - a BBTE Magyar Tagozatának tanévnyitó ünnepsége, főépület, Aula Magna,  részletes program
18.00 óra - a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar megnyitója, Auditorium Maximum

Október 3.

FSEGA Student Orientation Day - a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar diákjainak
10.00-11.00, tutorok találkozója az I. éves alapképzéses hallgatókkal, A2 terem
17.00-18.00, tutorok találkozója az I. éves mesteris hallgatókkal