A Közgazdász Fórum 2013 Fiatal Szerző Díja

Frissítve: 2014/05/04

A Közgazdász Fórum Fiatal Szerző Díját a 2013-as évre a Joiţa Nicoleta – Benyovszki Annamária szerzőpáros nyerte el a A stressztesztekhez használt makrogazdasági szcenáriók felépítése című tanulmánnyal. A Fiatal Szerző Díj célja kitüntetni a legkiemelkedőbb, 35 év alatti szerzők által, az adott évben a Közgazdász Fórumban publikált tanulmányt.

A Közgazdász Fórum Fiatal Szerző Díját a 2013-as évre a Joiţa Nicoleta – Benyovszki Annamária szerzőpáros nyerte el a A stressztesztekhez használt makrogazdasági szcenáriók felépítése című tanulmánnyal, amely két részben jelent meg a Közgazdász Fórum XVI(112) és XVI(113) számában.

A Fiatal Szerző Díj célja kitüntetni a legkiemelkedőbb, 35 év alatti szerzők által, az adott évben a Közgazdász Fórumban publikált tanulmányt. A nyerteseket 2014. április 11-i gyűlésén választotta ki a Közgazdász Fórum szerkesztőbizottsága 13, fiatal szerző(k) által jegyzett, tanulmány közül. A Közgazdász Fórum lapszámai és publikálási feltételei elérhetőek a http://www.rmkt.ro/publikaciok/reszletek/13 honlapon.

Gratulálunk a díjazottaknak!

Létrehozva: 2014/05/04