A Közgazdász Fórum 2014 Fiatal Szerző Díja

Frissítve: 2015/02/24

A Közgazdász Fórum Fiatal Szerző Díját a 2014-es évre a Bíró Bíborka-Eszter – Bíró Boróka Júlia szerzőpáros nyerte el a Defining new borders for Romanian development regions című tanulmánnyal. A Fiatal Szerző Díj célja kitüntetni a legkiemelkedőbb, 35 év alatti szerzők által, az adott évben a Közgazdász Fórumban publikált tanulmányt. Gratulálunk!

A Közgazdász Fórum Fiatal Szerző Díját a 2014-es évre a Bíró Bíborka-Eszter – Bíró Boróka Júlia szerzőpáros nyerte el a Defining new borders for Romanian development regions című tanulmánnyal, amely a Közgazdász Fórum XVII(118) számában jelent meg. A Fiatal Szerző Díj célja kitüntetni a legkiemelkedőbb, 35 év alatti szerzők által, az adott évben a Közgazdász Fórumban publikált tanulmányt. A nyerteseket 2015. február 17-i gyűlésén választotta ki a Közgazdász Fórum szerkesztőbizottsága 14, fiatal szerző(k) által jegyzett, tanulmány közül. A Közgazdász Fórum lapszámai elérhetőek a  http://www.rmkt.ro/publikaciok/reszletek/13 honlapon.

Gratulálunk a díjazottaknak!

Létrehozva: 2015/02/24