A nemzetközi publikációs folyamat kihívásai

Frissítve: 2013/04/16

A Kolozsvári Akadémiai bizottság szervezésében 2013. április 16-án 18:30-tól kerekasztal-beszélgetésre kerül sor "A tudományos publikációk megírása és a nemzetközi publikációs folyamat kihívásai" témakörben. Meghívott előadó: dr. Demeter Krisztina, Budapesti Corvinus Egyetem.

A Kolozsvári Akadémiai bizottság szervezésében 2013. április 16-án 18:30-tól kerekasztal-beszélgetésre kerül sor "A tudományos publikációk megírása és a nemzetközi publikációs folyamat kihívásai" témakörben. Meghívott előadó: dr. Demeter Krisztina, tanszékvezető egyetemi docens, Budapesti Corvinus Egyetem, Vállalatgazdaságtan Intézet, Logisztika és Ellátási Lánc Menedzsment tanszék.

A kerekasztal-beszélgetés helyszíne a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 321-es terme.

Létrehozva: 2013/04/16