A XX. ETDK gazdaságtudományi szekcióinak programja

A 2017. május 18-21. között megrendezésre kerülő XX. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia három gazdaságtudományi szekciójában idén is számos diák kéviseli a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar magyar tagozatát. Minden érdeklődőt és szurkolót szeretettel várnak a szervezők!

A XX. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia három gazdaságtudományi szekciójában idén is számos diák kéviseli a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar magyar tagozatát. Az érdeklődőket és szurkolókat a következő program szerint várják a szervezők:

2017. május 18., csütörtök

10:00  Menedzsment • Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar, 208-as terem (program)

13:00  Marketing • Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar, 009-es terem (program)

2017. május 19., péntek

10.00  Pénzügy • Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar, 022-es terem (program)

A rendezvény részletes programja ITT tekinthető meg.

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet felvételit hirdet a 2017–2018 tanévre. A diákok négy alapkézés és három mesterképzés szak közül választhatnak. A nappali tagozatos képzést távoktatás is kiegészíti.