Ballagnak a BBTE magiszteris hallgatói

Frissítve: 2014/06/03

A Babeș-Bolyai Tudományegyetem magiszteris hallgatóinak ballagására június 12-én, 18 órától kerül sor az egyetem Farkas utcai Auditorium Maximum termében. Köszöntőt mond dr. Soós Anna rektorhelyettes, a Magyar Tagozat vezetője, és Talpas Botond diák alprefektus. Az ünnepség keretében tudományos előadásokra is sor kerül.

A Babeș-Bolyai Tudományegyetem magiszteris hallgatóinak ballagására június 12-én, 18 órától kerül sor az egyetem Farkas utcai Auditorium Maximum termében (a Főépülettől jobbra elhelyezkedő különálló épület). Köszöntőt mond dr. Soós Anna rektorhelyettes, a Magyar Tagozat vezetője, valamint Talpas Botond diák alprefektus

Az ünnepség keretében tudományos előadásokra is sor kerül:

dr. Fábián Gyula, docens (Jogtudományi Kar) - Az előzetes döntési eljárás, híd a nemzeti bíróságok és az EU Bírósága között.

dr. Szász Levente, egyetemi adjunktus (Közgazdaság és Gazdálkodástudományi Kar) - Ellátási hálózatok a globális gazdaságban.

dr. Szenkovits Ferenc, docens (Matematika és Informatika Kar) - Azért vagyunk a világon, …

Minden végzős mesteris hallgatót, barátot, rokont és ismerőst szeretettel várunk!

Létrehozva: 2014/06/03