David Sims előadása: "Leadership in crisis in multinationals"

Frissítve: 2013/04/22

2013. április 24-én a budapesti Mathias Corvinus Collegium és a kolozsvári Gazdasági Tanácsadó Klub közös szervezésében kerül sor a "I. MCC Cluj Lecture and Seminar - in cooperation with GTK" című rendezvényre. Az esemény meghívott előadója dr. David Sims (a City University London – Cass Business School professzora).

Az előadás témája: "Leadership in crisis in multinationals". A nyílt előadás és az azt követő zárt szemináriumok a kolozsvári Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán lesznek megtartva. A nyílt előadáson való részvételhez online regisztráció szükséges!

Online regisztrációs felület:

Időpont: 2013. április 24. (szerda) – 17:00-18:30

Helyszín: 118-as terem (Babeş-Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar, Kolozsvár)

Az előadások és szemináriumok angol nyelven zajlanak.

Létrehozva: 2013/04/22