Dobogós helyezés a Budapesti Corvinus Egyetem menedzsment esetversenyén

Frissítve: 2019/05/20

Kiváló harmadik helyezést ért el intézetünk elsőéves hallgatói csapata a COBE (Cases on Business Economics) gyakorlati menedzsment esettanulmány verseny döntőjében, amely a Budapesti Corvinus Egyetemen került megrendezésre. A csapat tagjai Boga Balázs (Menedzsment, 1. év), Izsák Réka (Pénzügy és bank, 1. év), Szép Hunor (Pénzügy és bank, 1. év) és Tiboldi Dorka (Gazdasági informatika, 1. év) voltak. Gratulálunk!

Diákjaink a 2019. május 17-iversenyen egy kínai dróngyártó vállalat, a DJI, számára dolgoztak ki egy olyan stratégiát, mely által az megtarthatja nemzetközi szintű versenyelőnyét az elkövetkezendő években is. A megoldás kidolgozására a versenyzőknek két hét állt rendelkezésükre.

A csapat felkészítő tanárai dr. Szász Levente, dr. Györfy Lehel-Zoltán és dr. Rácz Béla-Gergely voltak.

Gratulálunk a csapatnak az elért eredményhez!

Létrehozva: 2019/05/20