Döntőbe jutás a budapesti ESET START versenyen

Frissítve: 2016/11/24

Intézetünk három csapata is bejutott az ESET START verseny 2016-os döntő fordulójába, amelyet a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Management Szakkollégiuma szervezett. A Saucony márkához kapcsolódó eset megoldását követően intézetünk Enigma csapata pedig bekerült a legjobb nyolc közé is. Gratulánunk minden résztvevő csapatnak!

Intézetünk három csapata is bejutott az ESET START verseny 2016-os döntő fordulójába, amelyet a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Management Szakkollégiuma szervezett. A versenyre olyan csapatok nevezhettek be, akik még nem rendelkeznek jelentős verseny és esetoldási tapasztalattal. Az előválogatót követően húsz csapat jutott be a Budapesten 2016. november 19-20 között megrendezett döntő első szakaszába. A Babeș-Bolyai TudományegyetemKözgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetét a következő három csapat képviselte:

• 4CASEters (Bálint Alexandra-Teodóra – Vállalati pénzügyi menedzsment, mesteri; Gagiu Krisztina – Menedzsment, I. év; Horváth Adrienn-Adél – Menedzsment, II. év, Tankó Attila – Menedzsment, II. év)
  • Ekipa (Costiniuc Norbert – Pénzügy és Bank, I. év; Griz Zsuzsa – Menedzsment, I. év; Kelemen Kincső – Gazdasági informatika – I. év; Pál Tamás – Menedzsment, I. év)
  • Enigma (Győri Hunor – Menedzsment, I. év; Jánosi Eszter – Marketing, I. év; Jeszenszky Attila – Menedzsment, I. év; Pádár Zsuzsa – Pénzügy és Bank, I. év)

A Saucony márkához kapcsolódó eset megoldását követően az Enigma csapat bekerült a legjobb 8 csapat közé, így ők részt vehettek a november 20-án, vasárnap megrendezett döntő fordulóban. A versenyt végül egy helyi csapat nyerte meg.

Ezúton is gratulálunk minden résztvevő csapatnak!

Létrehozva: 2016/11/24