Dr. Jókay Károly (Central European University) előadása

Frissítve: 2014/03/26

2014. április 1-én, 18:30-20:00 között tart előadást Karunkon dr. Jókay Károly, a Central European University óraadó tanára és a Magyar-Amerikai Fulbright Bizottság ügyvezető igazgatója. Az eseményre az MCC-GTK Leadership Program keretén belül kerül sor. Az előadás nyelve angol, témája pedig: What is PPP and what are the alternatives?

2014. április 1-én, 18:30-20:00 között tart előadást Karunkon dr. Jókay Károly, a Central European University óraadó tanára és a Magyar-Amerikai Fulbright Bizottság ügyvezető igazgatója. Az eseményre az MCC-GTK Leadership Program keretén belül kerül sor. Az előadás nyelve angol, témája pedig: What is PPP and what are the alternatives?

Az előadás helyszíne: 026-os terem

A részvételhez online regisztráció szükséges, melyet a következő linken lehet megtenni: REGISZTRÁCIÓ

Létrehozva: 2014/03/26