Egy harmadik hely és egy középdöntős szereplés a Wizz Air menedzsment versenyén

Frissítve: 2019/10/16

Pádár Zsuzsánna (Vállalkozásmenedzsment mesteri, I. év) hallgatónk csapatával harmadik helyet szerzett a WizzYouthChallenge 2019 nemzetközi menedzsment esettanulmány verseny döntőjében. A Costiniuc Norbert-Dániel  (Vállalkozásmenedzsment mesteri, I. év), Pál Tamás (Vállalkozásmenedzsment mesteri, I. év), Szász Zalán (Menedzsment, III. év) és Vojkuj Csongor (Vállalati pénzügyi menedzsment mesteri, I. év) hallgatóinkból álló csapat szintén kiváló teljesítményt nyújtott a középdöntőben, ahová a legjobb 24 juthatott be az 1214 csapatból.

2019. október 14-15. közt került megrendezésre Budapesten a WizzYouthChallenge 2019 nemzetközi esettanulmányoldó verseny középdöntője, melynek szervezője  a Wizz Air, Közép- és Kelet-Európa egyik legnagyobb diszkont légitársasága.

A középdöntőben a zsűri által kiválasztott 1214 csapatból 24 vehetett részt, a résztvevők az online előselejtező során elkészített megoldásukat kellett prezentálniuk a vállalat vezetőiből álló zsűrinek. A verseny idei témája egy olyan stratégia kidolgozása volt, mely hosszú távon képes fenntarthatóvá tenni a vállalat üzleti tevékenységét, mindezt a lehető legkörnyezetbarátabb módon. A csapatokat 4 csoportra osztották, minden csoportban 6 csapat versenyezett. Közülük a legjobb csapat juthatott a döntőbe, ahol Pádár Zsuzsánna hallgatónk csapatával harmadik helyet szerzett. A Costiniuc Norbert-Dániel, Pál Tamás, Szász Zalán és Vojkuj Csongor hallgatóinkból álló csapat szintén kiváló teljesítményt nyújtott a középdöntőben.

Gratulálunk hallgatóinknak!

Létrehozva: 2019/10/16