Internship lehetőségek jelenlegi és jövőbeni mesteri hallgatóknak - E.ON Business Services Cluj

Frissítve: 2020/01/05

2020. január 14-én, kedden, 17:20 órai kezdettel az E.ON Business Services Cluj képviselői mutatják be a magyar tagozat végzős, illetve mesteris hallgatóinak biztosított internship lehetőségeiket a kar 118-as termében. Az előadás során a vállalat könyvelési részlegei kerülnek bemutatásra, az egyes részlegek munkatársai nyújtanak betekintést a vállalat tevékenységeibe.

Minden érdeklődő diákot szeretettel várunk!

2020. január 14-én, kedden, 17:20 órai kezdettel intézetünk partnervállalata, az E.ON Business Services Cluj képviselői mutatják be a magyar tagozat végzős, illetve mesteris hallgatóinak biztosított internship lehetőségeket.

Az előadásra a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 118-as termében kerül sor, melyen a praktikadolgozat írása előtt álló másodéves hallgatók is részt vehetnek. Az interaktív előadás során a vállalat könyvelési részlegei kerülnek bemutatásra (bejövő számlázás, kimenő számlázás, banking, tárgyi eszköz, főkönyvi könyvelés), melynek során az egyes részlegeken dolgozók nyújtanak betekintést a vállalat mindennapi tevékenységeibe.

Az internship programra január 15-31. között lehet majd jelentkezni a http://eon.li/fZ9Ng oldalon.

Minden érdeklődő diákot szeretettel várunk!

Létrehozva: 2020/01/05