Esettanulmány-verseny a VIBE Fesztivál szervezésének menedzsment kihívásairól

Frissítve: 2018/01/22

2018. január 19-én intézetünk 3. éves, Menedzsment szakirányos hallgatói mutatták be csapatban kidolgozott megoldásaikat az idei VIBE Fesztivál megszervezésére vonatkozóan. Az esettanulmány-versenyre Értékteremtő folyamatok menedzsmentje tantárgy keretein belül került sor: a hallgatók 8 csapatot alkotva dolgoztak a félév során, megoldásaikat pedig a VIBE Events Management Kft. képviselői és partnerei értékelték ki.

Az esettanulmány-versenyen résztvevő csapatok a VIBE által felajánlott ajándékcsomagban részesültek, a legjobb megoldást, valamint a leginnovatívabb ötleteket nyújtó két csapat pedig fesztivál-belépőket is nyert. A legjobb megoldást nyújtó Six consultants fantázianevű csapat tagjai Boros Éva, Csíki Ottó, Éltes Rita, Fábián István, Lázár Ábel és Tankó Attila voltak. A leginnovatívabb ötletekért járó különdíjat pedig az Aktívák csapata érdemelte ki, melynek tagjai Boros Avarka, Ferenczi Renáta, Gecző Brigitta, Horváth Réka és Márton Panna voltak.

Gratulálunk a csapatoknak!

Létrehozva: 2018/01/22