ETDK és szakdolgozat-írás felkészítő Szász Leventével

Frissítve: 2014/12/09

A KMDSZ idén is megszervezi a Hogyan írjunk tudományos dolgozatot? című előadás-sorozatot. 2014. december 12-én, 13:30 órai kezdettel dr. Szász Levente látja el hasznos tanácsokkal a Közgazdaságtan szekció potenciális előadóit, a BBTE KGTK 127-es termében.

A Kolozsvári Magyar Diákszövetség idén is megszervezi a "Hogyan írjunk tudományos dolgozatot?" című előadássorozatot.

2014. december 12-én, pénteken, 13:30 órai kezdettel dr. Szász Levente látja el hasznos tanáccsal a Közgazdaságtan szekció potenciális előadóit a dolgozatírás „művészetével” kapcsolatban. A felkészítőre a Babeş-Bolyai Tudományegyetem  Közgazdaság- és Gazdálkodástudomány  Karán a 127-es termemben kerül sor.
Az előadás elsősorban a dolgozat témájának és struktúrájának kialakítására, a különböző források felhasználására, az adatgyűjtésre valamint az adatelemzésre fog fókuszálni.

Minden potenciális ETDK-résztvevőt, szakdolgozat és disszertációs dolgozat írót szeretettel várunk!

Létrehozva: 2014/12/09