Hallgatóink győzelme a budapesti ESET PRO versenyen

Frissítve: 2016/11/18

A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Management Szakkollégiuma idén ötödik alkalommal rendezte meg esettanulmány versenyét, az ESET ’16-ot. 2016. november 12-én került sor az ESET PRO szekcióra, amely a felsőéves és a már tapasztalt esetoldókat célozta meg. Intézetünk csapata kiváló első helyezést szerzett a versenyen. Gratulálunk diákjainknak a kiváló eredményhez!

Az előválogatást követően a Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetet képviselő kolozsvári csapat is bejutott a verseny 12 csapatos döntőjébe. Ennek eredményeképpen 2016. november 12-én, Budapesten, a L’Oreal Akadémián a „Garádics” csapat, azaz Éltes Rita (Menedzsment, II. év), Géger Gyopár (Marketing, II. év), Deák Péter (Gazdasági informatika, II. év) és Dibernado Attila (Vállalkozásmenedzsment mesteri, I év) mutathatta be a KézenFogva Alapítvány számára kidolgozott megoldásukat. A kolozsvári csapat a 2016-os ESET PRO versenyen kiváló I. helyezést ért el.

Ezúton is gratulálunk diákjainknak a kiváló eredményhez!

Létrehozva: 2016/11/18