Hamarosan kezdődik az őszi felvételi időszak a 2014-2015-ös tanévre

Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karon szeptember 5-15. között zajlik az őszi felvételi időszak a nyári felvételin el nem foglalt helyekre. A követelmények nem változtak. A beiratkozási időszak szeptember 5-9. az alapképzés számára és 5-7. a mesterképzések számára.

Részletes információ a felvételi menetéről, fennmaradt helyekről, követelményekről elérhető az alábbi linkeken:

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet felvételit hirdet a 2019–2020 tanévre. A diákok négy alapkézés és három mesterképzés szak közül választhatnak. A nappali tagozatos képzést távoktatás is kiegészíti.