International Conference on Economics and Business Management - ICEBM 2017

Frissítve: 2017/10/23

2017. október 27-én harmadik alkalommal kerül sor az ICEBM 2017 Nemzetközi Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Konferenciára a Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság– és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete szervezésében. Társszervezők a Kolozsvári Akadémiai Bizottság, a Magyar Tudományos Akadémia, a Kolozsvári Magyar Egyetemi Intézet, az EME Jog-, Közgazdaság- és Társadalomtudományi Szakosztálya és a Pro Oeconomica Egyesület.

A KONFERENCIÁRÓL

2017. október 27-én harmadik alkalommal kerül sor az ICEBM 2017 Nemzetközi Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Konferenciára a Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete szervezésében. Társszervezők a Kolozsvári Akadémiai Bizottság, a Magyar Tudományos Akadémia, a Kolozsvári Magyar Egyetemi Intézet, az EME Jog-, Közgazdaság- és Társadalomtudományi Szakosztálya és a Pro Oeconomica Egyesület. A konferencia részét képezi a Magyar Tudomány Napja Erdélyben 2017 rendezvénysorozatnak is, közgazdaságtudományi szekcióként.

A résztvevők száma várhatóan 60-70 körül alakul, 18 egyetem és kutatóintézet képviseletében. Ausztriából, Németországból, Magyarországról valamint Romániából érkeznek előadók, az előadások nyelve angol. A konferencia helyszíne a Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának 118-as terme.

További információk https://econ.ubbcluj.ro/icebm/

THE CONFERENCE

The 3rd edition of the International Conference on Economics and Business Management - ICEBM 2017, oganised by Babes-Bolyai University, Department of Economics and Business Administration in Hungarian Language, will bring together academics and researchers from various fields of economics and business to share their innovative ideas and research on 27th October 2017.

The organizing institutions are the Babes-Bolyai University, Faculty of Economics and Business Administration, Department of Economics and Business Administration in Hungarian Language, Transylvanian Museum Society, Department for Law, Economics and Social Sciences, Regional Committee of the Hungarian Academy of Sciences in Kolozsvár, Hungarian University Federation of Cluj (KMEI) and Pro Oeconomica Association.

The conference will be held in Cluj Napoca, at the Faculty of Economics and Business Administration, Babeş-Bolyai University. The main location will be in the building of the Faculty of Economics and Business Administration, 58-60 Teodor Mihali St., first floor, room 118.

Official website: http://econ.ubbcluj.ro/icebm/

Létrehozva: 2017/10/23