Itt van-e végre a paradicsom? Románia európai felzárkózásának esélyei - Bokros Lajos előadása

Frissítve: 2017/03/20

2017. március 20-án 19 órától dr. Bokros Lajos egyetemi tanár (BBTE KGTK és CEU, Budapest) tart előadást Itt van-e végre a paradicsom? Románia európai felzárkózásának esélyei címmel az A1 teremben. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2017. március 20-án 19 órától dr. Bokros Lajos egyetemi tanár (BBTE KGTK és CEU, Budapest) tart előadást Itt van-e végre a paradicsom? Románia európai felzárkózásának esélyei címmel.

Az európai felzárkózást legtöbben a bérek és a jövedelmek gyors növekedésével azonosítják. De mi ennek a feltétele? Kizárólag a kormány és a társadalom elhatározásán múlik? Vagy vannak mélyebb összefüggések?

Helyszin: Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar, A1 terem

Társszervező az EME Jog-, Közgazdaság- és Társadalomtudományi Szakosztálya