Kolozsvári dobogósok a pécsi esettanulmány versenyen

Frissítve: 2012/10/21

2012. október 14-16 között a Pécsi Tudományegyetemen került megrendezésre az V. Dr. Papp László Számviteli Esettanulmány Verseny, amelyen 19 magyarországi és határon túli csapat vett részt.

2012. október 14-16 között a Pécsi Tudományegyetemen került megrendezésre az V. Dr. Papp László Számviteli Esettanulmány Verseny, amelyen 19 magyarországi és határon túli csapat vett részt. A versenyen a kolozsvári Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karát, ezen belül is a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetet 3 csapat képviselte, akik kiváló eredményeket értek el, megszerezve a verseny első és harmadik helyezését, valamint egy csoport-második helyezést.

A verseny döntőjének végeredménye:
  • I. helyezés: Babeș-Bolyai Tudományegyetem (Sirius csapat: Ábrahám Krisztina, Csorvási Endre, Gáspár Barna-Szabolcs, Imrea Beáta)
  • II. helyezés: Miskolci Tudományegyetem (Zöldek csapat)
  • III. helyezés: Babeș-Bolyai Tudományegyetem (FourInOne csapat: Baumgartner Mónika, Demeter Zselyke, Erdély Attila, Joița Nicoleta)
  • IV. helyezés: Budapesti Gazdasági Főiskola (Bagolyvári Mémek csapat)

A kolozsvári Fókusz csapat (Dorner Boglárka Tamara, Furdek Balázs, Salamon Ádám, Szőcs Kinga Beáta) az 5 csapatos csoportban második helyezést ért el, így nagyon szoros versenyben maradt alul a döntőbe való jutásért.

Külön kiemelendő, hogy a pécsi esettanulmány versenyen az intézetünket képviselő kolozsvári csapatok immár 4 éve folyamatosan dobogós helyezést érnek el. Ezen felül az idei már a második év, amikor egyszerre két kolozsvári csapat is a dobogón szerepel.

Létrehozva: 2012/10/21