Közös projektet indít el a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar és az UBER Románia

A kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kara és az UBER Románia együttműködési megállapodása alapján a két intézmény egy közös stratégiai projektet indít. Az UBERStudent program keretén belül a kar és intézetünk diákjai ingyenesen, illetve kedvezményes díjszabással vehetik igénybe az UBER szolgáltatásait az egyetem legfontosabb érdekeltségi pontjai között.

Az UBER segítségével kényelmesen, könnyedén és biztonságosan juthatsz el az egyetemre, az autó pedig csak egy gombnyomásnyi távolságra van tőled.

Az első UBER utazás ingyenes: ha még nincsen UBER felhasználód, akkor Uber.com/App linken hozhatsz létre új felhasználót és az első utazásodat maximálisan 20 lej keretösszegig ingyenesen biztosítjuk – ehhez az applikációban a „StudentUBB” promóciós kódot kell csak megadnod.

10% kedvezmény az 5 leginkább látogatott egyetemi célpontra: 10%-kal olcsóbban utazhatsz az alábbi egyetemi célpontok irányába:

• A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar épülete – promóciós kód: „UBBFSEGA”
  • A BBTE központi épülete és a rektori hivatal – promóciós kód: „RectoratUBB”
  • A Hasdeu bentlakások - promóciós kód: „UBBHasdeu”
  • Iuliu Hatieganu park és sportkomplexum - promóciós kód: „UBBParc”
  • Botanikus kert - promóciós kód: „UBBGradina”

Részletes információk: http://t.uber.com/studentubb