Lean menedzsment a gyakorlatban: egyetemi képzés a Steelcase-nél

2019. január 15-én intézményünk 3. éves Menedzsment szakirányos hallgatói órarend szerinti Folyamatmenedzsment előadáson vehettek részt, melyre egyetemünk partnervállalatánál, a Steelcase kolozsvári székhelyén került sor. A képzés során hallgatóink a lean menedzsment módszerek vállalati alkalmazásáról tanulhattak, melynek során nem csak az elméleti alapokat sajátíthatták el, hanem élőben is megtapasztalhatták azok gyakorlati megvalósulását a Steelcase vállalat példáján.

Ezúton is köszönjük a kolozsvári Steelcase vezetőségének és munkatársainak a színvonalas szakmai együttműködést, a hozzájárulást az egyetemi oktatás minőségének emeléséhez és az otthonos körülményeket, amelyekkel befogadták intézményünk Folyamatmenedzsment kurzusát a vállalat székhelyén!