Marketing Event Madaras Melindával a reklámügynökségek mindennapjairól

Frissítve: 2019/05/12

Madaras Melinda, a Loopaa Marketing Agency marketingmenedzsere, előadást tart Dióhéjban egy reklámügynökség mindennapjairól címmel 2019. május 14-én 19:00-20:30 óra között a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 127 termében. Ha többet szeretnél megtudni a reklámügynökségi életről, szeretettel várunk az előadásra!

Madaras Melinda, a Loopaa Marketing Agency szakértője, előadást tart Dióhéjban egy reklámügynökség mindennapjairól címmel 2018. május 15-én 18:50-20:30 óra között a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 127 termében.

Madaras Melinda a Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán végzett, a magyar tagozaton, marketing szakon. A Loopaa Marketing Ügynökségnél 2014 óta dolgozik, azóta számos értékes projektet tudhat maga mögött. Harmadik alkalommal tér vissza az egyetemre vendégelőadóként, és minden évben a legújabb tapasztalatait osztja meg a diákokkal.

Létrehozva: 2019/05/12