Magyar tagozatos sikerek az első CIMA menedzsment és számvitel esetversenyen

Frissítve: 2017/01/04

A Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének hallgatói szerezték meg a Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) első, karunkon megrendezett menedzsment és számvitel esettanulmány versenyének első és második helyét. Gratulálunk hallgatóinknak!

Első alkalommal került megrendezésre a CIMA esettanulmány verseny, amelyet a Babeș- Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kara szervezett és bonyolított le.

A versenyen hét csapat vett részt, melyből kettő kolozsvári magyar tagozatos közgazdász hallgatói csapat volt:

• a 5in1csapat tagjai: Éltes Rita (Menedzsment 2. év), Deák Péter (Gazdasági informatika, 2. év), Géger Gyopár (Marketing 2. év), Szabó László (Vállalkozásmenedzsment mesteri, 1. év), Szabó Norbert (Pénzügy és Bank, 2. év)
  • a Random Walkers csapat tagjai: Bálint Teodóra Alexandra (Vállalati pénzügyi menedzsment mesteri, 1. év), Horváth Adrienn (Menedzsment, 2. év), Kiss Norbert (Pénzügy és Bank, 2. év), Gergely Andrea (Pénzügy és Bank, 2. év), Tankó Attila (Menedzsment, 2. év).

A 5in1 csapatunk a verseny első, míg a Random Walkers csapatunk a verseny második díjat érdemelte ki.

Gratulálunk hallgatóinknak!

Létrehozva: 2017/01/04