Marketing event a Vinca Wine-nal

A Marketingtervezés tantárgy keretében a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karra látogat a Vica Wines képviseletében Leitersdorfer Edit. Vonzó-e a pezsgő, ha nem francia? című előadására 2014. október 27-én kerül sor  11.20-tól a 009-es teremben. Az előadás nyitott, minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A Marketingtervezés tantárgy keretében Leitersdorfer Edit, a Vinca Wines képviseletében tart előadást Vonzó-e a pezsgő, ha nem francia? címmel. Előadásában, a vállalat bemutatása mellet, azt a kérdést feszegeti, hogy hogyan lehet márkát építeni romániai termelőként a pezsgők piacán.

Az előadásra 2014. október 27-én kerül sor 11:20-12:50 óra között a 009-es teremben.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet felvételit hirdet a 2019–2020 tanévre. A diákok négy alapkézés és három mesterképzés szak közül választhatnak. A nappali tagozatos képzést távoktatás is kiegészíti.