Marketing event Dévai Gáborral, az Uebler kerékpárszállító piacra lépési stratégiájáról

Frissítve: 2016/10/07

A Stratégiai Marketing tantárgy keretében 2016. október 14-én 17:20 órai kezdettel a 118-as teremben Dévai Gábor, a Profcar Hungary Kft. ügyvezető igazgatója tart Skype előadást  az Uebler kerékpárszállító romániai piacra lépésének lehetőségiről. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A Stratégiai Marketing tantárgy keretén belül a mesteris diákok az Uebler német prémium, vonóhorgos kerékpárszállító eszköz romániai piaci penetrációjához készítenek marketing stratégiát.  Az Uebler romániai piaci kihívásairól Dévai Gábor, a Profcar Hungary Kft. ügyvezető igazgatója tart Skype előadást 2016. október 14-én, pénteken 17:20 órai kezdettel a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 118 termében.

A 2016/2017-es tanévtől kezdődően a Stratégiai Marketing tantárgy felelőse dr. Csepeti  Ádám, a Budapesti Corvinus Egyetem adjunktusa.

Minden érdeklődött szeretettel várunk az idei első Marketing Event-re!

Létrehozva: 2016/10/07