Marketing Event Erős Lóránttal a reklámtermékekről és a márkaépítésről

Frissítve: 2018/03/09

Erős Lóránt, a Wedas reklámügynökség marketing menedzsere, tart előadást A reklámtermékek és a márkaépítés címmel 2018. március 13-án, 17:20-18:50 óra között a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 105-ös termében. Az előadás során megismerhetjük a promóciós termékekkel kapcsolatos trendeket és azt, hogy hogyan támogatható a márkaidentitás ezek használatával. Az előadásra minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Erős Lóránt, a Wedas reklámügynökség marketing menedzsere, előadást tart A reklámtermékek és a márkaépítés címmel 2018. március 13-án, 17:20-18:50 óra között a 105 teremben. A 2016-ban és 2017-ben tartott sikeres előadások után, idén ismét meghívtuk Erős Lórántot a Reklám tantárgy keretében, hogy ossza meg velünk a szakma aktualitásait.

Erős Lóránt a Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán, a magyar tagozaton végezte tanulmányait. A marketing legújabb területe, az online marketing iránt már az egyetemi évek alatt kezdett érdeklődni. Online marketing témában irt két TDK dolgozatával 4 díjat hozott el a 2013-as Országos Tudományos Diákköri Konferencián. Jelenleg marketing menedzserként dolgozik a Wedas reklámtermékekre szakosodott vállalatnál. Előadásában a promóciós termékekkel kapcsolatos múltbeli és aktuális trendekről beszél, illetve arról, hogy hogyan támogatható a márkaidentitás ezek használatával.

Az előadásra minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Létrehozva: 2018/03/09