Marketing Event Erős Lóránttal reklámtermékekről és márkaépítésről

Frissítve: 2017/03/08

Erős Lóránt, a Wedas reklámügynökség marketing menedzsere, tart előadást A reklámtermékek és a márkaépítés címmel 2017. március 13-án 17:20-18:50 óra között a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 316-os termében. Az előadás nyitott, minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Erős Lóránt, a Wedas reklámügynökség marketing menedzsere, előadást tart A reklámtermékek és a márkaépítés címmel 2017. március 13-án 17:20-18:50 óra között a 316 teremben. A 2016-ban tartott sikeres első előadás után idén ismét meghívtuk Erős Lórántot a Reklám tantárgy keretében, hogy ossza meg velünk a szakma aktualitásait.

Erős Lóránt a Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán, a magyar tagozaton végezte tanulmányait. A marketing legújabb területe, az online marketing iránt már az egyetemi évek alatt kezdett érdeklődni. Online marketing témában irt két TDK dolgozatával 4 díjat hozott el a 2013-as Országos Tudományos Diákköri Konferencián. Jelenleg online marketing és közösségi média szakértőként dolgozik a Wedas és a MagnumOpus vállalatoknál. Ugyanakkor közösségi szerepet is vállal a RIF (Romániai Magyar Közgazdász Társaság Ifjúsági Frakciója) keretében, elnöki funkcióban.

Az előadásra minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Létrehozva: 2017/03/08