Marketing Event – Fiatal vállalkozók projektfejlesztései 2020-ban

Frissítve: 2019/10/13

A Marketingtervezés tantárgy keretében, 2019. október 16-án 13:30 órai kezdettel a 329-es teremben sor kerül két fiatal vállalkozó projektjeinek a bemutatására. Szőcs Endre, a Negotio Consult Group ügyvezető igazgatója a Szeltersz Panzió koncepcióját mutatja be, majd Giriti Zsófi, a Fit Pet Food marketing menedzsere ismerteti a HappyOne Mediterraneum prémium kutyaeledel márkacsalád felépítését a marketingterv készítése előtt álló diákoknak. Az esemény nyitott, minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A Marketingtervezés tantárgy keretében, 2019. október 16-án 13:30 órai kezdettel a 329-es teremben sor kerül két fiatal vállalkozó projektjeinek a bemutatására. Szőcs Endre, a Negotio Consult Group ügyvezető igazgatója mutatja be a diákoknak a Szeltersz panzió koncepcióját. Ezt követően, 14:30-tól, Giriti Zsófi, a Fit Pet Food marketing menedzsere bemutatja a HappyOne Mediterraneum prémium kutyaeledel márkacsaládot. A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar végzős diákjai marketingtervet készítenek a fiatal vállalkozóknak. A bemutatók célja ismertetni a diákokkal a projektfejlesztési elvárásokat 2020-ra, de az előadások bárki számára érdekes betekintést nyújthatnak egy fiatal vállalkozás marketingkihívásaiba.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Létrehozva: 2019/10/13