Marketing Event Láng Emesével, a Mercedes-Benz márkaképviselet ügyviteli igazgatójával

Frissítve: 2017/04/05

2017. április 11-én, 11:20 órai kezdettel Láng Emese előadást tart Értékesítésmenedzsment az autóiparban címmel a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 006-os termében. Láng Emese az RMB Inter Auto ügyviteli igazgatója,  tizenhárom év tapasztalattal rendelkezik a személyautó értékesítésben. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Láng Emese, az RMB Inter Auto ügyviteli igazgatója, Értékesítésmenedzsment az autóiparban címmel tart előadást, 2017. április 11-én, 11:20 órai kezdettel a 006 teremben. Láng Emese tizenhárom éves tapasztalattal rendelkezik a személyautó értékesítésben és tízenként év tapasztalattal a menedzsmentben. Az RMB Inter Auto a Mercedes-Benz, a Mitsubishi Motors, a Ford és a Hyundai gépkocsi márkákat értékesíti Romániában.
A diákok által kedvelt, tartalmas előadásainak köszönhetően, Láng Emese 2010 óta rendszeres meghívottja a Babeş-Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének.

Az előadás az Eladásmenedzsment tantárgy keretén belül kerül bemutatásra. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Létrehozva: 2017/04/05