Marketing Event Láng Emesével az autóértékesítésről

Frissítve: 2018/04/11

2018. április 16-án 11:20 órai kezdettel Láng Emese az RMB Inter Auto ügyviteli igazgatója tart előadást Eladásmenedzsment az autóértékesítésben címmel a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 329-es termében. Az előadás nyitott, minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2018. április 16-án, 11:20 órai kezdettel Láng Emese az RMB Inter Auto képviselője előadást tart  Eladásmenedzsment az autóértékesítésben címmel a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 329-es termében.

Az RMB Inter-Auto a Mercedes-Benz, Mitsubishi Motors, Ford, Hyundai, Land Rover, Jaguar és Mazda gépkocsi márkák területi képviselője. Láng Emese tizennégy éves tapasztalattal rendelkezik a személyautó értékesítésben és tizenhárom év tapasztalattal a menedzsmentben az RMB Inter Autónál.

A diákok által kedvelt, tartalmas előadásainak köszönhetően, Láng Emese 2010 óta rendszeres meghívottja a Babeş-Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Létrehozva: 2018/04/11