Marketing Event Madaras Melindával - Egy reklámügynökség mindennapjairól

Madaras Melinda, a Loopaa Marketing Agency szakértője, előadást tart A reklámügynökségek mindennapjairól 2017. június 6-án 19:00-20:30 óra között a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 241 termében. Ha többet szeretnél megtudni az ügynökségi életről, szeretettel várunk az előadásra!

Madaras Melinda a Babeş-Bolyai Tudományegyetem  Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán végzett, a magyar tagozaton, marketing szakon, 2014 óta marketing szakértőként dolgozik a Loopaa Marketing Ügynökségnél, amely számos értékes projektet tudhat magáénak.

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet felvételit hirdet a 2017–2018 tanévre. A diákok négy alapkézés és három mesterképzés szak közül választhatnak. A nappali tagozatos képzést távoktatás is kiegészíti.