Marketing events - Marketingtervezés a gyakorlatban

Frissítve: 2015/10/16

A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karon oktatott Marketingtervezés tantárgy keretében hetedik éve működik a Marketingtervezés a gyakorlatban című program. Idén három vállalat marketingtervén dolgoznak a harmadéves hallgatók. A vállalatok képviselői által tartott vállalat- és projektbemutató előadásokra minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karon oktatott Marketingtervezés tantárgy keretén hetedik éve működik a Marketingtervezés a gyakorlatban című program. A program keretében a diákok valós marketingtervet készítenek a programban részvevő vállalatok számára, a vállalatok igényeinek megfelelően.

Idén három vállalat marketingtervén dolgoznak a harmadéves hallgatók. A vállalatok képviselői ellátogatnak a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karra bemutatni a vállalatot és a projektet. Minden évben új vállalatokkal dolgozunk, ezért is a projektbemutató előadások nyitottak minden érdeklődő hallgató számára. Az előadások ütemezése:

• 2015. október 19., 11:20-12:50,  terem 329

Kovács István, vállalkozó - Az Autokov autószerviz bemutatása

• 2015. október 23., 9:40-11:10,  terem 009

Bertóti Lóránt, vállalkozó - A SoupeR levesbár bemutatása

•  2015. október 26., 11:20-12:50,  terem 329

Görbe Edgár, projektmenedzser - A NACHBIL bormárka bemutatása

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Programfelelős: dr. Alt Mónika Anetta, egyetemi docens, monika.alt@econ.ubbcluj.ro

Létrehozva: 2015/10/16