"Mass versus elite higher education" - kerekasztal-beszélgetés

Frissítve: 2014/03/11

2014. március 13-án, csütörtökön, 16:00 órától a kolozsvári Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának 118-as termében kerül megrendezésre a kolozsvári GTK - Business Consulting Club és a budapesti Mathias Corvinus Collegium közös szervezésében az első MCC-GTK Round Table Discussion, melynek témája: Mass vs. Elite Higher Education.

A beszélgetés résztvevői:

• dr. Rodney Baker, Emeritus Professor of Government, London School of Economics
  • dr. Emil Boc, polgármester, Kolozsvár (egyeztetés alatt)
  • dr. Kádár Magor mint moderátor, egyetemi adjunktus, Babeş-Bolyai Tudományegyetem, Politika-, Közigazgatás- és Kommunikációtudományi Kar
  • dr. Konrad F. Kaschek, Plant manager for the Bosch Automotive Electronics emerging markets greenfield site in Cluj-Napoca, Romania
  • dr. Răzvan Mustaţă, dékánhelyettes, Babeş-Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar (egyeztetés alatt)
  • Acad. Prof. dr. Ioan-Aurel Pop, rektor,  Babeş-Bolyai Tudományegyetem
  • dr. Helen Roberts, Professorial Research Fellow, University College London
  • Tombor András, alapító, kurátor, Mathias Corvinus Collegium, Budapest

Az eseményen való részvételhez online regisztráció szükséges: REGISZTRÁCIÓ

Az esemény Facebook oldala: https://www.facebook.com/events/663947133665453/

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Létrehozva: 2014/03/11