Meghívás Kanadába, a világ legrangosabb menedzsment versenyére

Frissítve: 2017/10/31

A világ legrangosabbnak tartott menedzsment esettanulmány versenyére, a kanadai John Molson Undergraduate Case Competition-re kapott meghívást intézetünk négyfős csapata. A meghívás a tavalyi tanév során az intézetünk hallgatói által nemzetközi menedzsment versenyeken elért kiemelkedő eredményeknek köszönhető. Hallgatóink tavaly többek között a Harvardon, Londonban, Párizsban, Pisában, Brüsszelben bizonyították felkészültségüket.

2018. február 18-24. között kerül sor a John Molson Undergraduate Case Competition (JMUCC) menedzsment esettanulmány versenyre a kanadai Montreálban. A versenyre a világ minden részéről és kontinenséről a nemzetközi esettanulmány versenyeken a legjobban teljesítő egyetemek kapnak meghívást, és köztük idén először a mi intézetünk is. A tavalyi 24-es mezőnyben olyan egyetemek szerepeltek, mint a The University of Hong Kong, Concordia University, Queensland University of Technology, University of Münster, University of Alberta, University of Florida, Queen’s University, stb.

Sok sikert kívánunk csapatunknak a világszintű megmérettetésen februárban!

Borítókép: https://www.facebook.com/jmuccofficial/

Létrehozva: 2017/10/31