Menedzsment kihívások a VIBE Fesztivál szervezésében – Rés Konrád előadása

Frissítve: 2017/12/04

2017. november 27-én Rés Konrád-Gergely, a VIBE Events Management Kft. képviselője tartott előadást a marosvásárhelyi VIBE Fesztivál folyamatairól, valamint a rendezvény vezetési és szervezési kihívásairól. Az előadásra az Értékteremtő folyamatok menedzsmentje tantárgy keretein belül került sor, melynek során a 3. éves Menedzsment szakirányos hallgatók megismerkedhettek a fesztivál koncepciójának kialakításával és a szervezés folyamatmenedzsment kihívásaival.

Az előadás egyúttal a tantárgy keretében zajló esettanulmány alapú projekt elindítását is magába foglalta. Az esettanulmány megoldása során a hallgatóknak az lesz a feladatuk, hogy a 2018-as, második alkalommal megrendezésre kerülő VIBE Fesztivál szolgáltatási koncepcióját továbbfejlesszék és ehhez megfelelő szervezési folyamatokat alakítsanak ki.

Létrehozva: 2017/12/04