Pályázati lehetőség "Az energia forradalma - forradalmi energiák"

Frissítve: 2013/07/16

A Magyar Fiatalok Határok Nélkül Alapítvány pályázatot hirdet főiskolás és egyetemista fiatalok körében gazdaság-, technika-, ill. tudománytörténeti témájú tanulmányok készítésére. A sikeres pályázók 10-50.000 Ft értékű könyvjutalomban és ösztöndíjban részesülnek, valamint részt vehetnek az alapítvány energetikai témájú nyári egyetemén.

Pályaműveket 10-15 oldal terjedelemben a következő témakörökben várnak:
- Energetikai fejlesztések gazdasági-társadalmi hatása régiómban a XX. században
- Régióm azon alkotójának (alkotóinak) életműve, aki kiemelkedő mérnökként, szakemberként hozzájárult a magyar energiaipar fejlődéséhez
- Híres energetikai célú létesítmények, ipartörténeti emlékek régiómban a (XIX-) XX. századból

A pályázati anyag kötelező melléklete: 1 oldalas önéletrajz (név, születési dátum, lakcím, telefonszám megadásával.) A tanulmányokat a felhasznált háttérirodalom megjelölésével fogadják el.
Formai követelmények: betűtípus: Times New Roman 12, 1,5-es sorköz

Beadási határidő: 2013. július 31.

A pályaműveket és kérdéseiteket a következő címre várják:
mfhn@mfhnalap.org

MAGYAR FIATALOK HATÁROK NÉLKÜL ALAPÍTVÁNY