Párizsi menedzsment versenyre jutott tovább két mesteris hallgatónk

Frissítve: 2017/03/28

Kerekes Gábor és Szabó László Vállalkozásmenedzsment szakos mesteris hallgatóink kijutottak a HEC által Párizsban szervezett HEC Business Game gyakorlati menedzsment esettanulmány verseny helyszíni élő fordulójára. Gratulálunk, és sok sikert kívánunk nekik az áprilisi párizsi döntőben!

Párizsban mérheti össze gyakorlati menedzsment tudását a leghíresebb külföldi egyetemek diákjaiéval két mesteris hallgatónk. Kerekes Gábor és Szabó László sikerrel teljesítette a rangos nemzetközi esettanulmány verseny komoly előválogatását, és több, mint 600 jelentkező közül elnyerte a verseny áprilisi, párizsi döntő fordulójában való részvétel jogát, melyre több mint 50 egyetemről és 30 országból jelentkeztek mesteris diákok.

Gratulálunk, és sok sikert kívánunk nekik 2017. április 7-8-án Párizsban!

Létrehozva: 2017/03/28