Sikeres szereplés a BBTE Interdiszciplináris Tehetségfórumán

Frissítve: 2018/03/29

Csíki Ottó, 3. éves Menedzsment szakirányos hallgató kiváló 2. helyezést szerzett a 2018. március 23-24. között a Babeş-Bolyai Tudományegyetem által megrendezett Interdiszciplináris Tehetségfórumon. A rendezvényen bemutatott kutatási munkája az elektromos autók jövőjét vizsgálta globális szinten. A konferencián szintén részt vett Costiniuc Norbert, 2. éves Pénzügy és bank szakirányos hallgató, aki a helyi vendéglátóipar elemzését ismertette a résztvevőknek.

A Babeş-Bolyai Tudományegyetem által immár harmadik alkalommal megrendezett esemény célja, hogy a különböző tudományterületeket képviselő résztvevők közérthető módon prezentálják tudományos eredményeiket az eltérő szakterületeket képviselő zsűri és közönség számára. A 2018-as konferencián összesen 18 tudományos munka került bemutatásra.

Gratulálunk hallgatóinknak a befektetett kutatómunkához és a kiváló prezentációkhoz!

Létrehozva: 2018/03/29