Stephen Jones, Wizz Air Executive Vice President előadása karunkon

A Wizz Air menedzsmentjének képviseletében Stephen Jones (Executive Vice President és Deputy CEO) tart előadást a kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán a légitársaság jövőbeli stratégiájára fókuszálva. Az előadás címe „Wizz Air: W300 – a growth journey”. Az előadásra 2018. október 23-án, kedden, 13.00 órai kezdettel a kar Aulájában kerül sor.

Az előadásra minden érdeklődő hallgatót és oktató kollégát szeretettel várunk!