Szakdolgozatírás felkészítő dr. Rácz Bélával: kutatásmódszertan és prezentáció-készítés

Frissítve: 2018/11/20

2018. november 22-én, csütörtökön, 18:00 órától, karunk 118-as termében kerül sor a "Kutatásmódszertan és prezentáció-készítés" című előadásra, ahol dr. Rácz Béla látja el hasznos tanácsokkal azokat a hallgatókat, akik tudományos diákköri konferenciára beadandó dolgozat, alapképzéses szakdolgozat vagy mesteris disszertáció megírása előtt állnak.

Hogyan írjunk szakdolgozatot? felkészítő előadás folytatásaként, 2018. november 22-én (csütörtök) 18:00 órától, a 118-as teremben (az Aula mellett) kerül sor a Kutatásmódszertan és prezentáció-készítés című előadásra, ahol ezúttal dr. Rácz Béla látja el hasznos tanácsokkal azokat a hallgatókat, akik tudományos diákköri konferenciára beadandó dolgozat, alapképzéses szakdolgozat vagy mesteris disszertáció megírása előtt állnak. Az előadás elsősorban a megfelelő kutatásmódszertan megválasztására, illetve a kutatás eredményeinek bemutatási technikáira összpontosít.

Minden ETDK-résztvevőt, szakdolgozat és disszertációs dolgozat írót szeretettel várunk!

Létrehozva: 2018/11/20