Szeptember 10-én kezdődik az őszi felvételi gazdasági alapképzésre

Szeptember 10-12. között zajlik a jelentkezési időszak a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar Menedzsment, Marketing, valamit Pénzügy és Bank szakjaira az őszi felvételi keretében. Nappali képzésen 24, távoktatáson 39 tandíjas hely várja a gazdasági pályát választó jelentkezőket.

Szeptember 10-12. között zajlik a jelentkezési időszak a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar három alapképzéses szakjára az őszi felvételi keretében. Nappali képzésen 24, távoktatáson 39 tandíjas hely várja a gazdasági pályát választó jelentkezőket.

Alapképzéses helyek száma az őszi felvételi időszakban:

Részletes információ a felvételi folyamatról elérhető ITT.