Szeptemberi felvételi - 2016

Frissítve: 2016/09/12

A 2016-os júliusi felvételi időszakban 272 diák felvételizett sikeresen a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet által meghirdetett 4 alapképzés és 3 mesterképzés programra. Gratulálunk minden felvételt nyert jelentkezőnek! Az őszi felvételi időszakban még lehet csatlakozni.

A 2016-os júliusi felvételi időszakban 272 diák felvételizett sikeresen a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet által meghirdetett 4 alapképzés és 3 mesterképzés programra. Gratulálunk minden felvételt nyert jelentkezőnek!

Szeptember 5-től, az őszi felvételin még lehet csatlakozni!

A szeptemberi felvételi időszakban alapképzésen meghirdetett helyek:

A vállalati partnerségben meghirdetett mesterképzéseken a következő helyekre lehet jelentkezni az őszi felvételin:

Részletes információ a felvételi folyamatról elérhető itt: alapképzés és mesterképzés.

Létrehozva: 2016/09/12