Szolgáltatás-menedzsment esettanulmány verseny a Paprika Rádióval

Frissítve: 2019/06/04

2019. június 3-án intézetünk 2. éves Menedzsment szakirányos hallgatói a Paprika Rádió képviselőinek, Sevecsek Reni ügyvezető igazgatónak, valamint Giriti Zsófia értékesítési igazgatónak mutathatták be esettanulmány-megoldásaikat. A hallgatók a Szolgáltatásmenedzsment tárgy keretein belül egy valós vállalat gyakorlati esetét dolgozták fel, ahol javaslatokat kellett kidolgozznak a rádió szolgáltatásportfóliójának bővítésére és árbevételének növelésére vonatkozóan.

A esettanulmány-verseny során a zsűri tagjai összesen 11 csapat megoldását értékelhették ki a Paprika Rádió szolgáltatásportfóliójának bővítésére vonatkozóan, melynek alapján kialakult a dobogós, illetve a különdíjas csapatok névsora:

• I. díj: Bolog Mónika, Hatházi Beáta, Kucharszki Ingrid, Kluzsán Kriszta, Ravasz Attila
  • II. díj: Jakó Zsolt, Kozma Nóra, Nagy Miriám, Sándor Krisztián-Lajos
  • III. díj: Babos Renáta, Bogdán Krisztina, Hompoth Emőke, Kánya Dorottya, Varga Roland
  • Különdíj (innovatív megoldásért): Benkő Magor, Dózsa Norbert, Incze Máté, Ráduly Róbert, Tőke Levente

Gratulálunk minden résztvevő csapatnak, hiszen mindannyian értékes megoldási javaslatokat dolgoztak ki az esetet adó vállalat számára!

Ezúton is köszönjük a Paprika Rádió képviselőinek a hathatós hozzájárulását az egyetemi képzés gyakorlatiassá tételéhez!

Létrehozva: 2019/06/04