Tizedik éve a dobogón: győzelem a XV. Országos Pénzügyi Esettanulmányi Versenyen

Frissítve: 2017/02/22

Hallgatóink győzelmével ért véget a győri Széchenyi István Egyetemen tizenötödik alkalommal megrendezett Országos Pénzügyi Esettanulmányi Verseny (OPEV), melyre 2017. február 10-12. között került sor. A versenyen hallgatóink tíz éve folyamatosan dobogós helyen végeznek. Gratulálunk!

Hallgatóink győzelmével ért véget a győri Széchenyi István Egyetemen tizenötödik alkalommal megrendezett Országos Pénzügyi Esettanulmányi Verseny (OPEV). A versenyre idén 2017. február 10-12. között került sor. Figyelemre méltó teljesítmény, hogy hallgatóink tíz éve minden évben dobogós helyet szereztek.

A Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar magyar tagozatának képviseletében a Deák Levente (Pénzügy és bank, III. év), Kiss Alpár (Vállalkozásmenedzsment mesteri, II. év), Nagy Loránd (Vállalati pénzügyi menedzsment, I. év) és Szabó Sándor Zsolt (Vállalkozásmenedzsment mesteri, II. év) által alkotott FourInOne fantázianevű csapat a gyakorlati szakmai verseny legjobb megoldását prezentálva hódította el a győzelmi serleget.

A versenyző csapatok feladata a magyarországi energiaszolgáltató piacon vezető szerepet betöltő ELMŰ-ÉMÁSZ vállalat belső energiafogyasztásának és kibocsátott karbonlábnyomának csökkentése volt az elkövetkező évekre vonatkozóan.

Második és harmadik helyen sorrendben a Szegedi Tudományegyetem és a Budapesti Corvinus Egyetem csapatai végeztek.

Gratulálunk hallgatóinknak!

Létrehozva: 2017/02/22