Változások a Richter patikahálózat piaci szerepének megerősítése érdekében – Teleki Gábor előadása

Frissítve: 2017/04/20

2017. április 24-én, 15:40 órától a 118-as teremben Teleki Gábor, a Gedeon Richter Gyógyszertárak ügyvezető igazgatója tart előadást Változások a Richter patikahálózat piaci szerepének megerősítése érdekében címmel. Minden érdeklődő hallgatót és kollégát szeretettel várunk!

2017. április 24-én, 15:40 órától a 118-as teremben Teleki Gábor, a Gedeon Richter Gyógyszertárak ügyvezető igazgatója tart előadást Változások a Richter patikahálózat piaci szerepének megerősítése érdekében címmel. Teleki Gábor közgazdász oklevelét a franciaországi University of Cologne egyetemen szerezte. Több mint 10 éves szakmai pályafutása során vezető funkciót töltött be több sikeres vállalatnál, többek között tagja volt a Lidl Románia igazgató tanácsának.

Az előadásra a Szervezeti menedzsment tantárgy keretén belül kerül sor, II. év Menedzsment szakirányon. Az esemény nyitott, minden érdeklődő hallgatót és kollégát szeretettel várunk!

Létrehozva: 2017/04/20