Főoldal /

Lezárult a Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenyének tizedik évada

2018. április 13-15. között a kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán került sor a tizedik alkalommal megrendezett, jubileumi Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenyének döntőjére. A versenyen résztvevő diákok kiváló teljesítményt nyújtottak, gratulálunk minden vállalkozó szellemű középiskolásnak és tanáraiknak!

2018.04.17.

Kolozsvári Esettanulmány Napok program, 2018. április 15.

2018. április 15-én kerül sor a Kolozsvári Esettanulmány Napok központi rendezvényeinek, a X. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenyének és a Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Versenynek a döntő fordulóira. A versenyen 16 középiskolás és 16 egyetemista csapat méri össze gyakorlati tudását egy vállalati gazdasági esettanulmány megoldása során. A versenyek döntő fordulóira minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2018.04.12.

Szervezeti menedzsment előadás a Bonafarm vezetőjével

2018. április 16-án (hétfőn) 9:00-11:00 óra között A mezőgazdaság fejlődése nélkül még ma is vándorolnánk és gyűjtögetnénk? címmel tart előadást a Bonafarm Csoport képviseletében Pókos Gergely (üzletfejlesztési igazgató, vezérigazgató helyettes). Az előadásra a 118-as teremben kerül sor. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2018.04.12.

Marketing Event Láng Emesével az autóértékesítésről

2018. április 16-án 11:20 órai kezdettel Láng Emese az RMB Inter Auto ügyviteli igazgatója tart előadást Eladásmenedzsment az autóértékesítésben címmel a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 329-es termében. Az előadás nyitott, minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2018.04.11.

Dobogós helyezés a Magnolia gazdasági esettanulmány versenyén

Kiváló harmadik helyezést ért el Gergely Andrea, a intézetünk 3. éves, Pénzügy és Bank szakirányos hallgatója a Magnolia vállalat, valamint a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar által 2018. március 30-án szervezett román nyelvű esettanulmány versenyen. A versenyen a jelentkezőknek a Magnolia.ro weboldal fejlesztésére és az online eladások növelésére tett a javaslataikat kellett bemutatniuk. Gratulálunk!

2018.04.05.

Kellemes húsvéti ünnepeket kíván a Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete!

Minden kedves hallgatójának, kollégájának és szakmai partnerének kellemes húsvéti ünnepet kíván a kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete!

2018.03.30.

Előző 1234567 ... 64 Következő