Főoldal /

Sikeres szereplés a BBTE Interdiszciplináris Tehetségfórumán

Csíki Ottó, 3. éves Menedzsment szakirányos hallgató kiváló 2. helyezést szerzett a 2018. március 23-24. között a Babeş-Bolyai Tudományegyetem által megrendezett Interdiszciplináris Tehetségfórumon. A rendezvényen bemutatott kutatási munkája az elektromos autók jövőjét vizsgálta globális szinten. A konferencián szintén részt vett Costiniuc Norbert, 2. éves Pénzügy és bank szakirányos hallgató, aki a helyi vendéglátóipar elemzését ismertette a résztvevőknek.

2018.03.29.

Idén is megszervezzük a Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Versenyt. Jelentkezz!

A Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának Magyar Intézete és a Pro Oeconomica Egyesület szervezésében, 2018. április 15-én kerül megrendezésre a kar alapképzéses és mesteris hallgatói számára kiírt Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Verseny. A jelentkezési határidő 2018. március 31., este 10 óra. A díjazott csapatok értékes pénzjutalomban részesülnek. Jelentkezz most!

2018.03.27.

Első hely a régió legrangosabb menedzsment esettanulmány versenyén

Boros Éva (Menedzsment, 3. év), Fekete Réka (Vállalkozásmenedzsment mesteri, 2. év), Horváth Adrienn (Menedzsment, 3. év) és Szabó László (Vállalkozásmenedzsment mesteri, 2. év) hallgatóink győzelmével zárult idén a Kárpát-medence legrangosabb gyakorlati menedzsment versenye, a budapesti XIX. Országos Esettanulmány Verseny. Gratulálunk hallgatóinknak a szép eredményekhez!

2018.03.15.

Intézetünk oktatói az OTP Fáy András Alapítvány Digitális Ötletpályázatának díjazottjai között

A 2017. november – 2018. február között zajló OTP Fáy András Alapítvány Digitális Ötletpályázatán intézetünk oktatói csapatának projektje a beérkezett több mint 400 pályázat közül bekerült a 25-ös döntőbe, majd azon 9 pályázat egyike lett, amelyeket a zsűri a legígéretesebbeknek ítélt és díjazott. A projektcsapat tagjai Săplăcan Zsuzsa, Benedek Botond és Alt Mónika Anetta, intézetünk oktatói, valamint Pál Ferenc, aki Magyarországról erősítette a csapatot.

2018.03.14.

Marketing Event Erős Lóránttal a reklámtermékekről és a márkaépítésről

Erős Lóránt, a Wedas reklámügynökség marketing menedzsere, tart előadást A reklámtermékek és a márkaépítés címmel 2018. március 13-án, 17:20-18:50 óra között a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 105-ös termében. Az előadás során megismerhetjük a promóciós termékekkel kapcsolatos trendeket és azt, hogy hogyan támogatható a márkaidentitás ezek használatával. Az előadásra minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2018.03.09.

A kanadai Montrealban versenyzett intézetünk négyfős diákcsapata

2018. február 18-24 között került sor a montreali Concordia Egyetem által szervezett, John Molson Undergraduate Case Competition (JMUCC) nemzetközi versenyre, amely világszinten az egyik legrangosabb gazdasági esettanulmány versenynek számít. A verseny kanadai döntőjére beválogatott 24 egyetemi csapat között intézetünk négyfős csapata is helyet kapott. A kolozsvári csapat kiválóan helytállt a színvonalas nemzetközi mezőnyben, valamint elnyerte a versenyt megelőző esszépályázat 3.500 dolláros díját is.

2018.03.05.

Előző 1234567 ... 63 Következő