Főoldal /

Jakab István tart előadást az európai szemeszterről

2017. november 20-án hétfőn 11.20 órai  kezdettel Jakab István, az Európai Bizottság romániai képviseletének tanácsosa, tart előadást az Európa gazdaságtana tárgy keretén belül a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar A2 termében Az európai szemeszter címmel. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2017.11.16.

Folyamatmenedzsment az E.On-nál: Temesváry Zsolt ügyvezető igazgató előadása

2017. november 10-én az Értékteremtő folyamatok menedzsmentje tárgy keretén belül tartott előadást Temesváry Zsolt, az E.On Business Services Romania ügyvezető igazgatója a 3. éves Menedzsment szakirányos hallgatóknak. Az előadás elsősorban a vállalati szolgáltatóközpontok létrehozásának és működtetésének sikertényezőire fókuszált, kiemelve a belső folyamatok menedzsmentjének szerepét.

2017.11.13.

Második és negyedik hely a pécsi menedzsment és számvitel versenyen

Második és negyedik helyezést értek el intézetünk hallgatói csapatai a Pécsi Tudományegyetemen megrendezett menedzsment és számvitel esettanulmány verseny 2017-es évadában. A gyakorlati tudásra alapozó megmérettetés 15 csapatos mezőnyében intézetünk négy csapattal képviseltette magát, melyből kettő a döntőbe jutott, egy pedig a dobogó második fokára is felállhatott. Gratulálunk csapatainknak!

2017.11.08.

ERP rendszerekről és banki alkalmazásokról tart előadást Moldvoy Ákos

Számvitelben alkalmazott integrált rendszerek tantárgy keretében 2017. november 6-án 8:00 - 9:30 között Moldvoy Ákos, az E-On Business Services vállalat Banking and Payment csapatának koordinátora tart előadást a Kar 329-es termében ERP rendszerek és banki alkalmazások fontossága egy multinacionális vállalatban címmel. Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

2017.11.01.

Meghívás Kanadába, a világ legrangosabb menedzsment versenyére

A világ legrangosabbnak tartott menedzsment esettanulmány versenyére, a kanadai John Molson Undergraduate Case Competition-re kapott meghívást intézetünk négyfős csapata. A meghívás a tavalyi tanév során az intézetünk hallgatói által nemzetközi menedzsment versenyeken elért kiemelkedő eredményeknek köszönhető. Hallgatóink tavaly többek között a Harvardon, Londonban, Párizsban, Pisában, Brüsszelben bizonyították felkészültségüket.

2017.10.31.

Marketing Event Branea Róberttel, az EKE teljesítménytúrák szervezőjével

A Marketingtervezés tantárgy keretében, 2017. október 31-én 11:20 órai kezdettel a 329-es teremben sor kerül a harmadik vállalati projektfeladat bemutatására. Branea Róbert, a kolozsvári Erdélyi Kárpát Egyesület (EKE) egyik programszervezője előadást tart Az EKE teljesítménytúráinak piaci pozicionálása címmel a marketingterv készítés előtt álló hallgatóknak. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2017.10.29.

Előző 12345678 ... 59 Következő